Проектування електромереж

Проектування електромережі - важливий етап у створенні нової, реконструкції або ремонті вже наявної. Дані роботи повинні бути виконані в строгому дотриманні всіх діючих норм. Вони регламентовані на законодавчому рівні.

Рішення по проекту має також:

  • відповідати поставленим замовником завданням;
  • мати економічне і технічне обгрунтування;
  • забезпечувати якісне і безперебійне розподіл електроенергії.

особливості проектування

Процес проектування складається з етапів, кожен з яких важливий для якісного виконання всіх необхідних умов. Для початку проводяться вивчення і аналіз об'єкта, кліматичних особливостей регіону, діючих електроустановок та іншого.

Далі розробляється і візуалізується структура енергомережі, як правило, вона буває досить складною. Чим більше територіальне охоплення - тим вона складніша. Найбільшу складну структуру мають мережі регіонів і магістралей. Найбільш простим варіантом буде проектування внутрішніх мереж.

Все опрацьовується детально, ґрунтуючись на виконаних раніше розрахунках. У підсумку виходять електронних схем, в яких докладно вказують усі їх складові:

  • об'єкти;
  • обладнання;
  • електролінії.

Визначаються компоненти кожної мережі, продумуються способи їх розміщення, можливості застосування, способи монтажу та інше. Всі роботи вимагають документального підтвердження.

Чому потрібно звернутися до нас

Ми пропонуємо комплексні послуги з проектування електромереж. Наші фахівці розроблять якісний проект, який повинен пройти узгодження і експертизу. На їх основі буде отримано дозвіл на виконання плану.

Ми проведемо розрахунок необхідної потужності електроенергії, трас кабельних або повітряних ліній електропередач, енергетичного обладнання. Це важливий етап, від якого залежать безпека і зручність експлуатації електрообладнання. Також він дозволяє грамотно розрахувати майбутні витрати і не переплачувати.

Ми виконуємо роботи різного ступеня складності, в тому числі термінові замовлення і нестандартні рішення. Співпраця будується на основі договору. Вартість варіюється в залежності від обсягів роботи і складності проекту.

Для звернення за послугами, досить залишити заявку на сайті або зателефонувати за контактним телефоном.

Звертаючись в професійну компанію, ви робите правильний вибір!