Архітектурне освітлення

Архітектурне освітлення будинку, церкви, муніципального будівлі, торгового центру та інших будівель сприяє поліпшенню атмосфери.

Завжди створюється відчуття безпеки як всередині, так і навколо будівлі.

Освітлювальні системи підкреслюють архітектуру будинку, його стиль і унікальність, часто таку послугу замовляють люди, які хочуть побудувати репутацію свого дітища.

Архітектурне освітлення - це мистецтво, щоб створити шедевр, потрібні професіонали

З метою зниження енергоспоживання багато використовую світлодіодні лампи, але тут ще й потрібна грамотна система управління ними. Наприклад, щоб в певний час в потрібному місці був необхідний рівень світла.

Архітектурне освітлення потребує проектування. Компанія проводить оцінку будівлі і його розташування, далі, відштовхуючись від функціональних призначень, проектує освітлення, де обов'язково зазначений вид світлотехніки. Наші фахівці встановлюють наступні типи підсвічування:

  • Локальне підсвічування, потрібеа для виділення окремих архітектурних елементів;
  • Заливка будівлі, більше підходить для приватних будинків і котеджів. Тут застосовують потужні світильники на опорах, щоб створити світлові плями потрібних розмірів;
  • Декоративна ілюмінація, використовується для створення рухомих малюнків на стінах, таких як вогники і гірлянди;
  • Світлова графіка.

Завершує архітектурне освітлення приховане обладнання, яке використовують для підсвічування ступенів, містків, клумб і фонтанів. За допомогою даної послуги  легко облагородити будинок, зробити його пізнаваним, якщо це магазин, клуб або супермаркет, то архітектурне освітлення працюватиме краще будь-якої реклами.

Фасадне освітлення

Кафе, ресторани і магазини замовляють підсвічування фасадів, щоб виділити свій заклад і зробити його таким, що запам'ятовується. Це певна реклама привертає увагу людей. Освітлені нічні клуби ваблять молодь як магнітом, пам'ятники архітектури що світяться завжди приваблюють туристів. Власники приватних будинків замовляють підсвічування фасадів, щоб зробити будинок затишним, а ось фасадні ліхтарі можуть підсвічувати сад, терасу і прилеглу до будинку територію, що завжди практично.

Затока Ковчег

Звернувшись до нас за підсвічуванням фасадів, ми зробимо для вас все найкращим чином. Така послуга передбачає комбінацію підсвічування фасадів з ландшафтної підсвічуванням або парковими світильниками.