Підсвічування об'єктів

Існують норми, яких варто дотримуватися при монтажі світлотехнічного обладнання, використання якісних інструментів і приладів при установці, рівномірного розподілу світла і ін.

Підсвічування храмів

Для створення архітектурного підсвічування храму (церкви) спочатку проводиться аналіз будівлі: особливості будови, стиль, складність конструкції, її габарити, кількість куполів і ін. І вже грунтуючись на висновках аналізу створюється проект освітлення.

Ключові моменти зовнішньгої підсвічування храмів

На відміну від готелів, театрів та інших будівель храми є духовним і культурним спадщиною. Тому створюючи проект архітектурного освітлення завжди підкреслюється велич будівлі. Залежно від складності конструкції і бажаного ефекту виділяють кілька видів освітлення:  

  • Акцентне
  • Заливаюче
  • Локальне

У більшості випадків їх комбінують при проектуванні для створення якісного та красивого світу. Не менш важливим є монтаж приладів стійких до перепадів температур, стрибків напруги, захищені від попадання вологи і пилу.

Підсвічування готелів

За допомогою фасадного освітлення сьогодні можна підкреслити архітектурні особливості будь-якого об'єкта. Таким чином вдається виділити фасад готелю на тлі інших будівель. Освітлення такого типу надає красу і дорожнечу будівлі, робить його більш стильним і сучасним.

При створенні проекту для фасадного освітлення готелю слід враховувати не тільки особливості архітектури, а й ряд інших моментів:   

  • Місцевий ландшафт
  • Територіальне розташування
  • Наявність інших будівель з фасадним підсвічуванням поруч з готелем і ін.

Варто пам'ятати, що таке освітлення покращує видимість для камер відеоспостереження. Тому дуже важливо, щоб при освітленні не було глухих зон.

Підсвічування спортмайданчиків

До спортивного висвітлення відносять створення проектів та монтаж освітлювальних приладів для спортивних майданчиків, басейнів, гірськолижних трамплінів і ін. Тому дуже важливо звертатися до професіоналів для розробки проекту освітлення подібних об'єктів.

Оскільки освітлення спортивних об'єктів ділять на відкриті і криті майданчики, то в залежності від типу враховуються особливості організації та подачі світла. Для критих будівель важливо враховувати висоту стель, відеоспостереження, призначення об'єкта (басейн, спортивний зал та ін.)